Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Wręczyca Mała - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn ogrodzony Częstochowa

Częstochowa(Wręczyca Mała + 15 km)

2 700 000 zł2 200 m² 1 227,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowo - produkcyjna w Częstochowie. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 2200 mkw., a całkowita powierzchnia działki wynosi ok. 4300 mkw. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa(Wręczyca Mała + 15 km)

3 499 000 zł780 m² 4 485,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanej 4 piętrowej kamienicy położonej w samym centrum miasta, zaraz przy ul. Waszyngtona. To.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Boronowska

Koszęcin(Wręczyca Mała + 25 km)

890 000 zł345 m² 2 579,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:681 m²

Biuro Nieruchomości eko-dom prezentuje na sprzedaż budynek handlowo usługowo mieszkalny, położony w centrum Koszęcina, na działce o pow. 681 m2. Opis : Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa(Wręczyca Mała + 15 km)

4 300 000 zł943 m² 4 559,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną o przeznaczeniu produkcyjno-usługowo-mieszkalnym, położoną w prestiżowej i doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Plac Ignacego Daszyńskiego

Stare Miasto,Częstochowa(Wręczyca Mała + 15 km)

10 800 000 zł1 864,15 m² 5 793,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 908 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej kamienicy położonej w centrum Częstochowy przy Placu Daszyńskiego 5. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. 1 Maja

Trzech Wieszczów,Częstochowa(Wręczyca Mała + 15 km)

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 891 m²

Częstochowa, śródmieście/trzech Wieszczów, obiekt na sprzedaż. Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży obiekt komercyjny w centrum miasta o powierzchni 700 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. 1 Maja

Stara Blachownia,Blachownia(Wręczyca Mała + 9 km)

1 399 000 zł592 m² 2 363,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:720 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą obiektu usługo-handlowego w centrum Blachowni! Oferujemy na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy w samym centrum Blachowni, który.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa(Wręczyca Mała + 15 km)

1 750 000 zł1 195,02 m² 1 464,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży kamienicę o łącznej powierzchni użytkowej 1195,02m2, usytuowaną na działce o powierzchni 1345m2; w kamienicy znajduje się 11 lokali użytkowych oraz 22 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Turkusowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa(Wręczyca Mała + 15 km)

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Gnaszyn Dolny,Częstochowa(Wręczyca Mała + 15 km)

1 300 000 zł188 m² 6 914,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący warsztat samochodowy zlokalizowany przy jednej z dróg wylotowych z miasta o dużym natężeniu ruchu. Powierzchnia około 188 m2 , dodatkowo trzy blaszane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Wręczyca Mała

Wręczyca Mała,śląskie

1 500 000 zł1 285 m² 1 167,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 587 m²

Nieruchomość produkcyjno-magazynowa zlokalizowana ok 16 km od Centrum Częstochowy, okolice Kłobucka. Według planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość znajduje się w przestrzeni terenów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij